تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال بکو با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی کولرگازی بکو در تهران

نمایندگی کولرگازی بکو در تهران

مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی بکو

نمایندگی بکو تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات کولرگازی بکو در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع کولرگازی بکو، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی کولرگازی بکو در تهران

چرا نمایندگی کولرگازی بکو در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی کولرگازی بکو در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر کولرگازی بکو آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی کولرگازی بکو در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی کولرگازی بکو در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی کولرگازی بکو در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب کولرگازی شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی کولرگازی بکو در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی بکو تهران

سایر مزایای نمایندگی کولرگازی بکو در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر کولرگازی بکو

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی کولرگازی بکو در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی بکو تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی بکو تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی بکو تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی بکو تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی کولرگازی بکو در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی کولرگازی بکو در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی کولرگازی بکو در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات کولرگازی بکو ازجمله نمایندگی کولرگازی بکو در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی کولرگازی بکو در تهران و ویژگی های آن

1. تخصص در محصولات بکو:

نمایندگی کولرگازی بکو در تهران دارای کارشناسان باتجربه و آموزش دیده در زمینه ی تعمیر کولرگازی بکو است. این تخصص امکان ارائه خدمات تعمیرات با کیفیت و دقیق را فراهم می‌کند.

2. تعمیرات با آخرین تکنولوژی ها در نمایندگی کولرگازی بکو در تهران:

تکنولوژی در حوزه کولرگازی به سرعت پیشرفت می‌کند، و نمایندگی کولرگازی بکو در تهران با به روز بودن در زمینه آخرین تکنولوژی‌ها، مشتریان را در استفاده بهینه از کولرگازی بکو همراهی می‌کند. تمامی روند عیب یابی و تعمیرات به کمک تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می شود که بدون خطا و دقیق باشد.

3. تعمیر بجای تعویض قطعات:

همواره کارشناسان ما در تلاش هستند که تعمیرات دستگاه ها را با تعمیر قطعات قبلی پیش ببرند و تا حد امکان آن ها را تعویض نکنند. تا مشتریان بتوانند با حداقل هزینه دوباره از دستگاه خود استفاده کنند.  

4. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی کولرگازی بکو در تهران:

این نمایندگی در تعمیرات از قطعات اصلی بکو استفاده می‌کند. این امر به مشتریان اطمینان می‌دهد که کولرگازی‌‎شان با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر می‌شوند و دوباره به کارکرد ایده‌آل خود باز می‌گردند.

5. سرعت بالای خدمات:

نمایندگی کولرگازی بکو در تهران دارای تعداد زیادی تکنسین حرفه‌ای است که موجب می‌شود خدمات تعمیرات به سرعت ارائه شوند. همچنین در شرایط اضطراری و نیاز فوری مشتریان، این نمایندگی اقدامات فوری برای تعمیر کولرگازی بکو انجام می دهد.

6. ضمانت کیفیت:

ما برای تمامی خدمات ارائه شده و قطعات استفاده‌شده ضمانت کیفیت ارائه می‌دهیم. تا مشتریان بدون نگرانی و اعتماد بیشتر از خدمات ما بهره مند شوند.

7. قیمت منصفانه نمایندگی کولر گازی بکو در تهران:

تمامی هزینه های اعلام شده بر اساس مصوبات اتحادیه بوده و هیچ هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نمی شود. این امر به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در مقابل خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، هزینه ی مناسبی پرداخت می کنند.

8. تیم پشتیبانی قوی:

تیم پشتیبانی نمایندگی کولرگازی بکو در تهران از لحظه ی ثبت درخواست تا بعد از تعمیرات همراه شما خواهند بود. در طول این زمان شما می توانید تمامی دغدغه ها و سوالات خود را با تیم پشتیبانی ما درمیان بگذارید.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش کولرگازی بکو

نمایندگی خدمات پس از فروش کولرگازی بکو مانند نمایندگی کولرگازی بکو در تهران تاثیر زیادی در تجربه بهتر مشتریان و افزایش دوام محصولات داشته است. انتخاب نمایندگی معتبر نقش حیاتی در ارائه خدمات پس از فروش باکیفیت دارد. نمایندگی کولرگازی بکو در تهران با تکیه بر دانش فنی کارشناسان و تجربه ی 20 ساله ی خود، رضایت مشتریان را از خدمات ارائه شده تضمین می کند. و تعهد می دهد همواره بهترین خدمات را ارائه دهد.

اهمیت تعمیر به موقع کولر گازی توسط نمایندگی کولرگازی بکو در تهران

1. حفظ کارکرد بهینه:

تعمیر به موقع توسط نمایندگی کولرگازی بکو در تهران باعث حفظ کارکرد کولرگازی بکو می‌شود. این اقدام از افت کیفیت و کاهش عملکرد دستگاه ها جلوگیری می کند.

2. پیشگیری از خطرات احتمالی:

کولرگازی که به درستی تعمیر نشود، ممکن است منجر به حوادث و خسارات شود. تعمیر به موقع کولرگازی به پیشگیری از این خطرات احتمالی کمک می‌کند.

3. کاهش هزینه تعمیرات:

اگر تعمیرات به موقع انجام نشود، مشکلات کوچک ممکن است به مشکلات جدی‌تر تبدیل شوند و در نهایت هزینه تعمیرات افزایش یابد. تعمیر به موقع توسط نمایندگی کولرگازی بکو در تهران این هزینه‌ها را به حداقل ممکن می‌رساند.

4. افزایش دوام:

تعمیر به موقع موجب افزایش دوام کولرگازی می‌شود. این اقدام باعث جلوگیری از افت ارزش دستگاه و نیاز به خرید محصولات جدید می‌ شود.

5. حفظ ارزش سرمایه:

کولرگازی در منزل یک سرمایه است و تعمیر به موقع به حفظ ارزش این سرمایه و جلوگیری از افت ارزش آن کمک می‌کند.

5 ایراد رایج در تعمیر کولرگازی بکو

1. روشن نشدن کولر گازی بکو:

 • ابتدا مطمئن شوید اتصال کولرگازی به برق مشکلی ندارد.
 • لوله ها و فیلترهای دستگاه را بررسی کنید و در صورت نیاز آن ها را تمیز یا تعویض کنید.
 • خرابی قطعاتی مثل برد دستگاه یا فن های آن می تواند باعث روشن نشدن دستگاه شود. که برای تعمیر این قطعات می توانید با نمایندگی کولرگازی بکو در تهران تماس بگیرید.

2. خنک نکردن محیط:

 • اگر سطح گاز مبرد کم باشد، کولر گازی به درستی خنک نخواهد کرد.
 • نقص در سیستم یا لوله‌های خنک‌کننده می‌تواند منجر به عدم انتقال سرما شود.
 • کثیفی لوله ها و فیلترها توانایی کولرگازی در انتقال سرما را کاهش می دهد.

3. صدای غیرطبیعی:

 • کمبود روغن یا روغن نامرغوب در برخی از بخش‌های مکانیکی کولرگازی می‌تواند صداهای غیرعادی ایجاد کند.
 • فن‌های خنک‌کننده ممکن است در صورت خرابی یا تغییر در سرعت کارکرد، صداهای غیرمعمول ایجاد کنند.
 • کمپرسور دستگاه دچار مشکل شده و صداهای غیرطبیعی ایجاد می کند.

4. چکه کردن آب از کولرگازی:

هر کدام از موارد زیر می تواند از عوامل نشت آب از کولرگازی بکو باشد:

 • دستگاه به درستی نصب نشده است.
 • فیلترهای دستگاه به شدت پر و کثیف است.
 • لوله های تخلیه پارگی یا انسداد دارند.
 • لوله ی تخلیه جابه جا شده است.
 • کویل اواپراتور اختلال دارد یا یخ زده است.

5. نشت گاز:

خرابی کمپرسور کولرگازی، نصب غیراصولی، ضربه به دستگاه، نشتی لوله های داخلی، خرابی کندانسور از عوامل نشتی گاز کولرگازی است. با توجه به اینکه نشتی گاز می تواند مشکلات زیادی به همراه داشته باشد، بهتر است برای تعمیر دستگاه سریعا با کارشناسان نمایندگی کولرگازی بکو در تهران تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]