تعمیر در محل در تمامی نقاط تهران | استفاده از قطعات اورجینال بکو با ضمانت خدمات | عضو رسمی اتحادیه تهران

نمایندگی تلویزیون بکو در تهران

نمایندگی تلویزیون بکو در تهران

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون بکو

نمایندگی بکو تهران با بیش از 20 سال سابقه در زمینه سرویس و تعمیرات تلویزیون بکو در تهران و برخورداری از تکنسین های متخصص تعمیر انواع تلویزیون بکو، همواره کیفیت و جلب رضایت مشتری را اولویت خدمات پس از فروش خود قرار داده است.

نمایندگی تلویزیون بکو در تهران

چرا نمایندگی تلویزیون بکو در تهران؟

تکنسین های باتجربه

تمامی سرویس کاران نمایندگی تلویزیون بکو در تهران دارای چندین سال تجربه کار عملی می باشند. همچنین با طی نمودن دوره‌های عملی سالیانه، با متدهای روز تعمیر تلویزیون بکو آشنا هستند.

سرعت در ارائه خدمات

به دلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران، تعمیرکاران نمایندگی تلویزیون بکو در تهران در سراسر شهر و نزدیک محل شما حضور دارند، بدین دلیل امکان ارائه خدمات فوری در همان روز فراهم شده است.

گارانتی خدمات

نمایندگی تلویزیون بکو در تهران، جهت ضمانت کیفیت خدمات خود، پس از پایان تعمیرات، خدمات خود را گارانتی 6 ماهه می نماید.

هزینه منصفانه

کلیه هزینه‌هایی که به سرویس کار پرداخت می‌ نمایید، تحت نظارت نمایندگی بوده، هزینه حدودی پیش از انجام کار اعلام و پس از اتمام کار دریافت خواهد شد.

اولویت در تعمیر قطعات

اولویت تکنسین‌های نمایندگی تلویزیون بکو در تهران، تعمیر قطعه معیوب است. تعویض قطعه، تنها در زمانی صورت خواهد گرفت که امکان تعمیر وجود نداشته باشد.

ضمانت اصالت قطعات

تمامی قطعاتی که جایگزین قطعه خراب تلویزیون شما می‌شوند، اصل می باشند. نمایندگی تلویزیون بکو در تهران، اصالت قطعات را تضمین می‌ نماید.

نمایندگی بکو تهران

سایر مزایای نمایندگی تلویزیون بکو در تهران

+20 سال سابقه

بیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات و خدمات پس از فروش

۱۰۰+ سرویس کار

بیش از 100 تکنسین مجرب و متخصص تعمیر تلویزیون بکو

1M+ خدمات تعمیرات موفق

ارائه خدمات باکیفیت، فوری همراه با ضمانت

مراحل ارائه خدمات تعمیرات در نمایندگی تلویزیون بکو در تهران

مرحله اول تعمیرات نمایندگی بکو تهران

ثبت درخواست

ثبت درخواست از طریق تماس یا تکمیل فرم آنلاین

مرحله دوم تعمیرات نمایندگی بکو تهران

ارجاع کار به سرویس کار

کارشناس کار را به تکنسین مربوطه ارجاع می دهد

مرحله سوم تعمیرات نمایندگی بکو تهران

هماهنگی با تکنسین

تماس سرویس کار با شما و تعیین زمان مراجعه

مرحله چهارم تعمیرات نمایندگی بکو تهران

مراجعه به محل و تعمیر

تکنسین جهت ارائه خدمات تعمیرات به محل شما مراجعه می نماید

سوالات متداول

بله، نمایندگی‌های معتبر مانند نمایندگی تلویزیون بکو در تهران از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیرات استفاده می‌کنند.

زمان تعمیر بستگی به نوع مشکل متفاوت می باشد. اما نمایندگی تلویزیون بکو در تهران، این تعهد را می دهد که تعمیرات دستگاه شما در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت ممکن انجام گردد.

تمامی هزینه‌های دریافتی از مشتریان منصفانه بوده و تحت نظارت نمایندگی تلویزیون بکو در تهران تعیین می‌شود. در ضمن حدود قیمت قبل از انجام کار به شما اعلام می‌شود و کلیه هزینه‌ها پس از پایان کار دریافت خواهد شد.

تکنسین بعد از هماهنگی با شما، مطابق با بازه زمانی که اعلام کرده‌اید به منزل شما مراجعه می‌کند. همچنین ساعاتی قبل از مراجعه در زمان مشخص شده نیز جهت اطمینان از حضورتان در منزل، با شما تماس خواهد گرفت.

بله، بسیاری از نمایندگی‌های تعمیرات تلویزیون بکو ازجمله نمایندگی تلویزیون بکو در تهران، خدمات تعمیر در محل مشتریان را نیز ارائه می‌دهند. این به شما این امکان را می‌دهد که نیازی به حمل دستگاه خود تا کارگاه نداشته باشید.

معرفی خدمات نمایندگی تلویزیون بکو در تهران و ویژگی های آن

1. تخصص در محصولات بکو:

نمایندگی تلویزیون بکو در تهران دارای کارشناسان باتجربه و آموزش دیده در زمینه ی تعمیر تلویزیون بکو است. این تخصص امکان ارائه خدمات تعمیرات با کیفیت و دقیق را فراهم می‌کند.

2. تعمیرات با آخرین تکنولوژی ها در نمایندگی تلویزیون بکو در تهران:

تکنولوژی در حوزه تلویزیون به سرعت پیشرفت می‌کند، و نمایندگی تلویزیون بکو در تهران با به روز بودن در زمینه آخرین تکنولوژی‌ها، مشتریان را در استفاده بهینه از تلویزیون بکو همراهی می‌کند. تمامی روند عیب یابی و تعمیرات به کمک تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می شود که بدون خطا و دقیق انجام شود.

3. تعمیر بجای تعویض قطعات:

همواره کارشناسان ما در تلاش هستند که تعمیرات دستگاه ها را با تعمیر قطعات قبلی پیش ببرند و تا حد امکان آن ها را تعویض نکنند. تا مشتریان بتوانند با حداقل هزینه دوباره از دستگاه خود استفاده کنند.  

4. استفاده از قطعات اصلی در نمایندگی تلویزیون بکو در تهران:

این نمایندگی در تعمیرات از قطعات اصلی بکو استفاده می‌کند. این امر به مشتریان اطمینان می‌دهد که تلویزیون‌شان با استفاده از قطعات اورجینال تعمیر می‌شوند و دوباره به کارکرد ایده‌آل خود باز می‌گردند.

5. سرعت بالای خدمات:

نمایندگی تلویزیون بکو در تهران دارای تعداد زیادی تکنسین حرفه‌ای است که موجب می‌شود خدمات تعمیرات به سرعت ارائه شوند. همچنین در شرایط اضطراری و نیاز فوری مشتریان، این نمایندگی اقدامات فوری برای تعمیر تلویزیون بکو انجام می دهد.

6. ضمانت کیفیت:

ما برای تمامی خدمات ارائه شده و قطعات استفاده‌شده ضمانت کیفیت ارائه می‌دهیم. تا مشتریان بدون نگرانی و اعتماد بیشتر از خدمات ما بهره مند شوند.

7. قیمت منصفانه نمایندگی تلویزیون بکو در تهران:

تمامی هزینه های اعلام شده بر اساس مصوبات اتحادیه بوده و هیچ هزینه ی اضافی از مشتریان دریافت نمی شود. این امر به مشتریان این اطمینان را می‌دهد که در مقابل خدمات حرفه‌ای و با کیفیت، هزینه ی مناسبی پرداخت می کنند.

8. تیم پشتیبانی قوی:

تیم پشتیبانی نمایندگی تلویزیون بکو در تهران از لحظه ی ثبت درخواست تا بعد از تعمیرات همراه شما خواهند بود. در طول این زمان شما می توانید تمامی دغدغه ها و سوالات خود را با تیم پشتیبانی ما درمیان بگذارید.

اهمیت نمایندگی خدمات پس از فروش تلویزیون بکو

نمایندگی خدمات پس از فروش تلویزیون بکو مانند نمایندگی تلویزیون بکو در تهران تاثیر زیادی در تجربه بهتر مشتریان و افزایش دوام محصولات داشته است. انتخاب نمایندگی معتبر نقش حیاتی در ارائه خدمات پس از فروش باکیفیت دارد. نمایندگی تلویزیون بکو در تهران با تکیه بر دانش فنی کارشناسان و تجربه ی 20 ساله ی خود، رضایت مشتریان را از خدمات ارائه شده تضمین می کند. و تعهد می دهد همواره بهترین خدمات را ارائه دهد.

اهمیت تعمیر به موقع تلویزیون توسط نمایندگی تلویزیون بکو در تهران

1. حفظ کارکرد بهینه:

تعمیر به موقع توسط نمایندگی تلویزیون بکو در تهران باعث حفظ کارکرد تلویزیون بکو می‌شود. این اقدام از افت کیفیت و کاهش عملکرد دستگاه ها جلوگیری می کند.

2. پیشگیری از خطرات احتمالی:

تلویزیون که به درستی تعمیر نشود، ممکن است منجر به حوادث و خسارات شود. تعمیر به موقع تلویزیون به پیشگیری از این خطرات احتمالی کمک می‌کند.

3. کاهش هزینه تعمیرات:

اگر تعمیرات به موقع انجام نشود، مشکلات کوچک ممکن است به مشکلات جدی‌تر تبدیل شوند و در نهایت هزینه تعمیرات افزایش یابد. تعمیر به موقع توسط نمایندگی تلویزیون بکو در تهران این هزینه‌ها را به حداقل ممکن می‌رساند.

4. افزایش دوام:

تعمیر به موقع موجب افزایش دوام تلویزیون می‌شود. این اقدام باعث جلوگیری از افت ارزش دستگاه و نیاز به خرید محصولات جدید می‌ شود.

5. حفظ ارزش سرمایه:

تلویزیون در منزل یک سرمایه است و تعمیر به موقع به حفظ ارزش این سرمایه و جلوگیری از افت ارزش آن کمک می‌کند.

5 ایراد رایج در تعمیر تلویزیون بکو

1. روشن نشدن تلویزیون بکو:

  • ابتدا از اتصال کامل دستگاه به برق مطمئن شوید. و اگر تلویزیون به محافظ وصل شده، حتما از صحت عملکرد محافظ مطمئن شوید.
  •  کابل های اضافی که به دستگاه وصل شده اند، مثل کابل HDMI و یا فلش را از دستگاه خارج کنید.
  • تلویزیون به دلیل مشکلات نرم افزاری روشن نمی شود و نیاز به ریست یا آپدیت دارد.
  • خرابی قطعات داخلی مثل برد هم می تواند باعث روشن نشدن تلویزیون شود. که بهتر است برای تعمیر آن با نمایندگی تلویزیون بکو در تهران تماس بگیرید.

2. پرش تصویر:

  • اگر کابل‌های اتصال تلویزیون به دستگاه منبع (مثل دستگاه دی وی دی، یا کابل‌های HDMI) ناسالم یا قطع شده باشند، ممکن است تصویر پرش داشته باشد.
  • نوسانات در سیگنال ماهواره یا آنتن مرکزی، می‌تواند به پرش تصویر منجر شود.
  • خرابی قطعاتی مثل برد تلویزیون یا پردازنده تصویر می تواند منجر به این مشکل شود.

3. افتادن خط سیاه روی نمایشگر:

اگر برای مدت طولانی از دستگاه استفاده شود، ضربه خوردگی داشته باشد، آب روی تلویزیون ریخته باشد یا قطعاتی مثل پیکسل ها سوخته باشند؛ این خطوط سیاه روی تلویزیون دیده می شوند.

4. قطعی صدای تلویزیون:

  • ابتدا مطمئن شوید کابل اضافی به تلویزیون متصل نیست.
  • تنظیمات صدا را بررسی کنید و آن را به حالت پیش فرض برگردانید.
  • خرابی قطعاتی مثل اسپیکرها یا برد دستگاه می تواند باعث قطعی صدا شود. که در این حالت بهتر است این مشکل توسط تعمیرکار حرفه ای بررسی شود.

5. احساس بوی سوختگی از تلویزیون بکو:

در این حالت بهتر است تلویزیون را از برق بکشید و از آن استفاده نکنید و از کارشناسان نمایندگی تلویزیون بکو در تهران بخواهید تا دستگاه را عیب یابی کنند. عموما این مشکل به دلیل گرمای بیش از حد قطعات یا خرابی اتصالات الکتریکی ایجاد می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]